Parduotuvė Utenoje

Statybinės, namo apdailos, įrengimo, sodo priežiūros prekės, įrankiai

Utenos parduotuvė

Aukštaičių g. 3D, LT-28230, Utena, Lietuva
Darbo laikas
I-V: 7:00 – 18:00
VI: 9:00 – 14:00
VII – nedirbame
+370 389 69329
utena@dauniskioprekyba.lt

Padalinio vadovas

Veiklos organizavimas
Egidijus Petruševičius
+370 607 96666
egidijus@dauniskioprekyba.lt

Pardavimų vadybininkas

Didmeninė, mažmeninė prekyba
Sigitas Maigys
+370 672 93064
sigitas@dauniskioprekyba.lt

Projektų vadovė

Mažmeninė prekyba
Inga Cibienė
+370 670 33848
inga@dauniskioprekyba.lt

Projektų vadovas

Didmeninė, mažmeninė prekyba
Aurimas Vaikutis
+370 677 60778
aurimas@dauniskioprekyba.lt

Apskaitininkė. Kasa

Mažmeninė prekyba

Lina Žeimienė

+370 389 69329

utena@dauniskioprekyba.lt

Centrinio sandėlio vadovas

Didmeninė, mažmeninė prekyba
Deividas Lagūnas
+370 672 71221
deividas@dauniskioprekyba.lt

Užklausa parduotuvei


Pirkimo objekto detalės ir kitos sąlygos.

Parduotuvės vieta žemėlapyje

Siekiant užtikrinti kokybišką svetainės veikimą, naudojami slapukai (cookies). Tęsdami naršymą jūs sutinkate su jų įrašymų jūsų įrenginyje. Daugiau »

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close