RUUKKI plieniniai stogai

Plieninis stogas ženkliai padidina Jūsų namo vertę.

„Dauniškio prekyba“ asortimente ypatingą reikšmę turi „Ruukki“ plieniniai stogai. Jie vertinami tiek specialistų, tiek nuomonę turinčių Klientų. Tai – estetiški, sandarūs, lengvi ir patvarūs, stilingi stogai. Siūloma įvairių profilių raštų gama: čerpių imitacijos, trapeciniai, klasikiniai – falciniai, taip pat galite pasirinkti skirtingų spalvų ir polimerinių padengimų dangą (poliesteris, Purex, Pural, matinis Pural). Dėl ilgų naudojimo tradicijų, išvaizdos ir savybių, plienas išlieka pačia moderniausia medžiaga stogams dengti. Plienu dengti stogai – estetiški, visuomet stilingi. Esame tikri, kad lengvai rasite stogo dangą, kuri išryškins geriausias Jūsų namo savybes.

Ruuki stogai

„Ruukki“ stogas padidina jūsų namo vertę. Plieninė stogo danga yra lengva ir tiekiama tiksliai pagal jūsų namo matmenis. Stogo dangą bei skardos lankstinius (vėjalentes, kraigus, karnizus, laštakius), lietaus nuvedimo sistemą (lietvamzdžius, latakus ir t.t.), stogo saugos komponentus (kopeteles, sniego užtvaras, stogo tiltelius ir t.t.) lengva montuoti ant naujų ir renovuojamų pastatų.

Unikalūs ir patvarūs padengimai, užtikrinantys efektyvią apsaugą nuo įbrėžimų ir korozijos.
Pagrindinis mūsų pranašumas – unikalūs paviršiaus polimeriniai padengimai „Purex™“ ir „Pural™“. Šie padengimai efektyviai apsaugo dangos paviršių nuo įbrėžimų ir korozijos, sniego ir ledo poveikio. Be to, spalvos neišblunka – šie polimeriniai padengimai yra itin atsparūs ultravioletinių saulės spindulių poveikiui.

„Purex“ ir „Pural“ padengimai – „Ruukki“ patirties ir kompetencijos plieninių stogų srityje patvirtinimas. Galima rinktis iš įvairiausių spalvų.

Bendrovėje veikia nepriklausoma cemento bandymų laboratorija. Cemento bandymų laboratorija garantuoja visišką bandymų objektyvumą bei griežtą konfidencialumą.

Priežastys, kodėl verta rinktis plieninį stogą

  • Plieninis stogas yra labai tvirtas, lengvas, sandarus ir ilgaamžis
  • Palyginti su keraminėmis, betoninėmis af fibrocementinėmis dangomis, plieniniai stogai nekerpėja ir nesamanoja
  • Ant plieninių stogų ilgam neužsilaiko lapai, spygliai, sniegas ar šakelių nuolaužos
  • Plieninį stogą lengva sumontuoti, nereikia sudėtingos medinio karkaso konstrukcijos ar specialaus pakloto
Spalvų ir profilių raštų įvairovė

„Ruukki“ siūlo platų stogo dangos profilių raštų ir spalvų pasirinkimą. Šios spalvos yra lengvai parenkamos ir pritaikomos prie pastatus supančios aplinkos ir išryškina tam tikras pastatų detales ir stilių. Lietaus vandens nuvedimo sistemos ir stogų saugos elementų spalvų gama taip pat yra didelė.
Čerpinio profilio stogo lakštų ir profiliuotų trapecinių lakštų spalvos.

Jei jus domina valcuotų profilių stogas (falciniai profiliai), galėsite rinktis iš dar didesnės spalvų įvairovės.

„Ruukki“ siūlo įvairių profiliuotų trapecinių lakštų modelių, kuriuos galima pritaikyti įvairiausiems architektūriniams stiliams. Paprastos formos, tvirti, puikiai tinkantys ir mažesnį nuolydžio kampą turintiems stogams.