SAINT-GOBAIN akmens vatos gaminiai

SAINT-GOBAIN , Dauniškio prekyba, statybinės medžiagos

SAINT-GOBAIN izoliacinės medžiagos

„Dauniškio prekyba“ visose bendrovei priklausančiose parduotuvėse prekiauja Saint-Gobain koncerno mineralinėmis šiltinimo-izoliacinėmis (stiklo ir akmens vatos) medžiagomis. Viena iš daugelio šio koncerno veiklos sričių yra stiklo ir akmens vatos gamyba ir pardavimas. Paminėtina, kad “Saint-Gobain“ Lietuvoje atstovauja šio koncerno izoliacinių medžiagų padalinio gaminius su ISOVER ženklu.

Šiuo metu Isover gaminiai į Lietuvą tiekiami iš įvairių Europos šalių: Suomijos, Švedijos, Danijos, Lenkijos, Čekijos. Platus gamyklų tinklas ir įvairus jų gaminių asortimentas leidžia maksimaliai prisitaikyti prie užsakovų ir statybininkų poreikių, bei sėkmingai juos tenkinti.

Isover NF 333 plokštės fasadams

ISOVER NF 333 tinkuojamų fasadų šiltinimui.

Šilumos izoliacija, pagaminta iš šiuolaikiškų, aukštos kokybės medžiagų, šiandieninėje statyboje ypač svarbi. Statydami įdedame daug lėšų, todėl norime garantijų, kad ateityje mokėsime už paties namo apšildymą, o ne oro aplink jį. Pinigai, investuoti į efektyvią šilumos izoliaciją, grįžta per keletą metų kaip sumažėjusios išlaidos šildymui.

Isover NF 333 vertikalios pluošto orientacijos mineralinės vatos plokštės naudojamos fasadų, tinkuojamų plono sluoksnio tinku, šiltinimui. Tai – kieta, atspari apkrovoms, vertikalios pluošto orientacijos mineralinės vatos plokštė. Naudojama fasadų, tinkuojamų plono sluoksnio tinkais, šiltinimo sistemose. Nedegi, skirta naudoti gyvenamosios, visuomeninės ir pramoninės paskirties pastatuose. Gaminama pagal standartą EN 13162, ženklinama CE ženklu. Saugos ir sveikatos reikalavimų atitiktį patvirtinantys dokumentai: EUCEB sertifikatas ir ženklinimas.

Teisingai pasirinkti šilumos izoliaciją ir apšiltinti būstą Jums padės mūsų specialistai.

Gamintojo tinklapis:   www.isover.lt

Comments are closed.