ROCKWOOL akmens vatos gaminiai

ROCKWOOL izoliacijos produktai Dauniškio prekyba, statybinės medžiagos

ROCKWOOL akmens vatos gaminiai

UAB „Dauniškio prekyba“ nuolat ieško būdų kuo geriau aptarnauti klientus. Klientai – tai raktas į sėkmę. Tad džiaugiamės, kad mūsų parduotuvėse Jūs galite susirasti savo poreikius tenkinantį  namo apšiltinimo variantą. Didelę reikšmę šiuolaikinėje statyboje turi tokie faktoriai, kaip energetinis taupumas, priešgaisrinė sauga, bei kaina…

Akmens vata yra atspari visoms cheminėms medžiagoms. Nereaguoja su kitomis statybinėmis medžiagomis, ir nėra joms jautri. Akmens vatos gaminiai yra atsparūs UV spinduliams – jums nereikės naudoti papildomos apsaugos ant pastolių montavimo metu.
Akmens vata yra naudojama daugelyje šiuolaikinės pramonės šakų. Išskirtinės savybės suteikia galymybes akmens vatą panaudoti tokiose srityse, kur reikalingas didelis patvarums, apsauga nuo gaisro, bei akustinio komforto reikalavimai.

ROCKWOOL akmens vatos gaminiai yra labai patvarūs. Išlaiko savo izoliacines savybes per visą naudojimo laikotarpį, užtikrinant didesnę pastato pasyvią apsaugą nuo gaisro .

Akmens vatos plokštės išorės sienų šiltinimui.

Akmens vatos fasadinės plokštės

ROCKWOOL akmens vatos  pluošto struktūra lemia laisvą vandens garų laidumą. Tad naudodami ją šorinėse atitvarinėse konstrukcijose išvengsite drėgmės kaupimosi namuose, sumažinsite pelėsių ir (arba) grybelių augimo riziką bei sukursite sveiką, malonų patalpų mikroklimatą.

ROCKWOOL akmens vata pasižymi dideliu efektyvumu dėl didelio kiekio oro, išreikšto tūrio procentais ir chaotiškos plaušų orientacijos, kas ir lemia stabilumą deformuojant ir elastingumą.

Dėl savo netvarkingos struktūros ROCKWOOL akmens vata pasižymi stabilia forma ir elastingumu. Dėka šių savybių, montavimo metu ją galima įsprausti tarp įrengtų konstrukcijų. ROCKWOOL akmens vata, įrengiant pagal gamintojo rekomendacijas, nesudaro šalčio tiltelių, per visą savo tarnavimo laikotarpį išlaiko savo fizikinius ir mechaninius parametrus.

ROCKWOOL akmens vata nekeičia savo matmenų, matmenys gali kisti tik dėl skirtingo gaminių pločio arba mažų pjovimo netikslumų. Akmens vata pakuojant suspaudžiama tiek, kad nekistų jų mechaninės ir fizikines charakteristikos, o išpakavus gaminiai atgautų savo nominalų storį visame savo paviršiuje.

Tokie reiškiniai, kaip linijiniai šilumos tilteliai, kurie yra sunkiai panaikinami, ROCKWOOL akmens vatoje tiesiog nesusidaro.

Produktai:

Statybinė izoliacija
ROCKWOOL akmens vata naudojama kaip gyvenamųjų namų,   visuomeninių, komercinės ir gamybinės paskirties pastatų šilumos, akustinė ir priešgaisrinė  izoliacija. Akmens vata naudojama norint pagerinti plokščių ir šlaitinių stogų, vidaus ir išorės sienų, grindų, lubų ir židinių  izoliacinius parametrus.

Fasadinės plokštės ROCKPANEL
ROCKPANEL fasadinės plokštės gaminamos iš supresuotos akmens vatos, todėl jos yra patvarios, atsparios ugnies ir vandens poveikiui. Gali būti naudojamos ir naujuose objektuose, ir renovuojamuose pastatuose.

Lubų sistemos – ROCKFON
ROCKFON pakabinamosios lubos, pagamintos akmens vatos pagrindu, gerina ne tik biurų patalpų, ligoninių, mokyklų, prekybos ir pramonės objektų estetines savybes, bet ir akustinį komfortą bei mikroklimatą.

Pasyvios priešgaisrinės saugos sistemos
ROCKWOOL akmens vata naudojama visur, kur būtina padidinti statybinių konstrukcijų (pvz., stogų, metalo konstrukcijų) ir įrangos (pvz., vėdinimo ir dūmtraukių kanalų) atsparumą ugniai. Akmens vatos naudojimas izoliuojant  kanalų sistemas, turi įtakos viso pastato priešgaisrinės apsaugos patikimumui.

Gamintojo tinklapis:    www.rockwool.lt

Comments are closed.