KNAUF statybiniai mišiniai

Knauf statybinės medžiagos

KNAUF statybiniai mišiniai

KNAUF prekiniu ženklu pažymėtas statybines medžiagas galite įsigyti UAB „Dauniškio prekyba“ parduotuvėse Utenoje, Kėdainiuose, Anykščiuose, Molėtuose, Švenčionėliuose ir Pabradėje. „Knauf“ statybinės medžiagos bei sistemos patenkins ir profesionalių statybininkų, ir žmonių, kurie patys remontuoja savo namus, poreikius. Siūlome statybines sistemas, skirtas naujam būstui įrengti ir seniems pastatams atnaujinti, taip pat sprendimus, padedančius išspręsti buities problemas.

Knauf Klebespachtel P - sausas cementinis mišinys izoliacinėms polistireno plokštėms klijuoti.

Knauf Klebespachtel P – sausas cementinis mišinys izoliacinėms polistireno plokštėms klijuoti.

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Knauf Klebespachtel P  – sausas cementinis mišinys, skirtas izoliacinėms polistireno plokštėms klijuoti ir armuoti, taip pat tinkuotam ir betoniniam paviršiui glaistyti. Knauf Klebespachtel yra gamykloje paruoštas sausas cemento mišinys. EPS ir XPS izoliacinėms polistireno plokštėms klijuoti, armuoti ir glaistyti, visų pirma Knauf termo sistemai. Tinka betono bei tinko paviršiams glaistyti. Išorėje ir patalpų viduje. Tinka rankiniam ir mašininiam darbui.

Gamintojo tinklapis:   www.knauf.lt/www/lt/tinkavimasirglaistymas/tinkavimasirglaistymas_1.php

Comments are closed.