SIMPRAS statybiniai blokeliai

SIMPRAS keraminiai, dujų silikato, silikatiniai blokeliai

SIMPRAS blokeliai

Pastaruoju metu daugelis mūsų klientų ypatingai reikliai renkasi savo namų statybinės medžiagas, ieško ekologiškų ir geras savybes turinčių produktų. Statybiniai blokeliai,  lyginant su statybomis iš plytų,  smarkiai sutrumpina mūrijimo  laiką, kadangi paprasčiausiai, jie – didesnių matmenų. Taigi, statyba iš blokelių yra žymiai greitesnė ir taip pat pigesnė alternatyva. Statybiniai blokeliai pagal savo rūšį ir matmenis skiriasi savo svybėmis bei šilumine varža, todėl renkantis juos reikėtų atsižvelgti į blokelių parametrus.

Silikatinis blokas M12 (Siliblokas)

SIMPRAS silikatinis blokas M12

UAB „Dauniškio prekyba“ parduotuvėse siūlome klientams Lietuvos statybos rinkoje gana dažnai naudojamas statybinių blokelių rūšis iš įvairių Lietuvos ir Europos gamintojų. Prekių asortimentą sudaro įvairiausių storių bei matmenų keraminiai, keramzitbetonio, gipso, akytbetonio, silikatiniai, betoniniai blokeliai. Mūsų parduotuvėse galite įsigyti ne tik statybinius blokelius, bet ir sąramas, kurios naudojamos mūryjant tiek gyvenamosios, tiek visuomeninės ar kitos paskirties  pastatus.
Pagrindiniai gamintojai, kurių statybiniai blokeliai pildo mūsų asortimentą yra  Simpras (Kerapor, Poritas, Siliblokas), Saint Gobain statybos gaminiai (Fibo). Taipogi galime tiekti ir  Aeroc, Solbet, Silbet ir kitų prekinių ženklų produkciją. Nors visi šių gamintojų statybiniai blokeliai yra pagaminti iš visiškai skirtingų medžiagų, tačiau jie visi pasižymi gana panašiomis fizikinėmis savybėmis – šilumine izoliacija, garso izoliacija, atsparumu gniuždymui. Iš šių blokelių mūrijamos sienos turi būti papildomai šiltinamos.

„Dauniškio prekyba“ vadybininkai Jums padės išsirinkti teisingiausią, optimaliausią ir ekonomiškiausią variantą, informuos apie kiekvienos blokelių rūšies privalumus ir trūkumus, o galutinį sprendimą dėl Jūsų statomo objekto sienų priimsite Jūs.

Keraminiai blokeliai
Dujų silikato blokeliai
Silikatiniai blokeliai​

Comments are closed.