HAUS statybiniai blokeliai

HAUS statybiniai blokeliai, Dauniškio prekyba, UAB - statybinės medžiagos

HAUS statybiniai blokeliai

UAB „Dauniškio prekyba“ parduotuvėse galite nusipirkti HAUS statybinių blokelių, puikiai tinkančių namo sienoms, pertvaroms ar kaminams mūryti.

Haus produkcija gaminama naujoje modernioje gamykloje pagal specialią tradicinę technologiją – šaltą betono liejimą ir natūralų džiovinimą. Savo ypatingas savybes Haus gaminiai įgyja proceso metu naudojamų novatoriškų betono paruošimo ir vibracijos technologijų dėka. Pažangiausia automatizuota technologinė linija, neaukšta sudėtinių medžiagų kaina, mažos energijos sąnaudos – visa tai leidžia sukurti aukštos kokybės ir žemos kainos Haus produkciją.

HAUS mūro blokeliai sienoms, pertvaroms, pamatams, kaminams, liftų angoms,  tvoroms

HAUS mūro blokeliai

Haus blokelis – 100% natūralus produktas. Haus blokelių gamybai naudojamos žaliavos neturi žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Visos Haus blokelio gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos. Žvyras, smėlis, cementas, vanduo – štai iš ko padarytas Haus betono blokelis. Haus betono blokelio gamyboje naudojama labai mažai energijos, priešingai, nei gaminant kitus blokelius. Haus blokelis įgauna savo tvirtumą po šalto liejimo ir natūralų džiūvimą. Savybę tarnauti bet kokiomis sąlygomis ir ekonomiškumą Haus blokelis įgauna dėl sudėtinių medžiagų ir moderniausios pažangios automatines technologinės linijos.

Haus blokelių gamybai taikomi XX amžiaus pradžios tradicinės technologijos ir XXI amžiaus nauji vibracijos bei automatizacijos principai. Haus betono blokeliuose, palyginus su kitomis mūrijimo medžiagomis, kapiliarumas yra minimalus. O tai labai svarbu vertinant medžiagos drėgmės sugėrimo ir drėgmės perėjimo savybes. Net panardinus blokelį į vandenį, drėgmė neprasiskverbia aukščiau nei ketvirtis blokelio. Drėgmė neprasiskverbia, nes kapiliarines jėgas nugali gravitacija.

Haus betono blokelis yra nedegus, neužšąlantis, nepūvantis, neyrantis, neskylantis ir netrupantis, atsparus atplėšimui, tinkamas visų tipų tinkui, leidžiantis įžeminimą be tinko. Net lauko sienos iš Haus blokelio galima palikti netinkuotas ir nedažytas, kadangi bėgant metams betono fizikinės bei mechaninės savybės mažai kinta.

Haus blokelis nebijo drėgmės, lietaus bei sniego – jis transportuojamas, sandėliojamas, mūrijimas ištisus metus. Betono blokelis bėgant laikui tampa dar tvirtesni! Europoje ir Amerikoje mūro sistema iš plonasienių tuščiavidurių betoninių blokelių, pagamintų naujos kartos presais ir kombinuojamų su izoliaciniu kompleksu, naudojama jau dešimtmečius. Šios statybų rinkose dominuojančios mūrijimo medžiagos populiarėja ir Lietuvoje. Sistema tobulinama jau pusę amžiaus ir šiuo metu neturi prilygstančio konkurento. Nė viena kita mūro sistema negali atstoti betono blokelių lyginant svarbiausius rodiklius: patvarumą, ilgaamžiškumą, garso izoliacines savybes, atsparumą drėgmei ir statybinės medžiagos ekologiškumą.

Haus blokeliai, Haus produkcija, Haus gaminiai, šalto betono liejimo gaminiai

Haus blokeliai

Puiki kaina Haus betoniniai blokeliai yra pigiausia statybinė medžiaga. Haus mūro blokelių kaina – labai maža, lyginant su kitomis mūrui naudojamomis medžiagomis.

Haus produkcija, Haus gaminiai, šalto betono liejimo gaminiai

Haus blokeliai

Paprastas naudojimas Haus blokeliai yra labai patogi, tikslių matmenų ir paprastai pritaikoma mūrijimo medžiaga. Naudojant Haus blokelius, statoma greitai ir tiksliai, nederinti kelių skirtingų konstrukcinių medžiagų.

Haus blokeliai

Haus blokeliai

Ilgaamžiškumas ir atsparumas Haus blokeliai neyra, neskyla ir netrupa. Kuo betonas senesnis, tuo jis tvirtesnis. Haus blokeliai pasižymi ypatingu mūro ir tinko sukibimu.

Haus blokeliai

Haus blokeliai

Atsparumas drėgmei – lyginant su kitomis analogiškomis medžiagomis, Haus betono blokelių kapiliarumas yra minimalus – jie neperšlampa, per juos nesiskverbia drėgmė. Blokeliai nebijo jokių oro sąlygų, puikiai tarnauja netinkuoti ir nedažyti. Gali būti sandėliuojami neuždengti.

Haus_05

Haus blokeliai

Puiki garso ir šilumos izoliacija – naudojant Haus blokelius su šilumos izoliaciniu kompleksų šildymo išlaidos mažėja 20-30 proc. Taip pat tai yra viena geriausiai garsą izoliuojanti medžiaga.

Haus produkcija, Haus gaminiai, šalto betono liejimo gaminiai

Haus produkcija

Ekologiškumas – gaminant Haus blokelius, naudojamos gamtinės žaliavos, todėl jie neturi jokio neigiamo poveikio sveikatai bei gyvenamajai aplinkai

Comments are closed.