TESA lipniosios juostos

Tesa lipniosios juostos įvairiems gyvenimo atvejams

Dauniškio prekyba, statybinės medžiagos

„Dauniškio prekyba“ parduotuvėse rasite daugelį medžiagų, reikalingų statybose. Statybiniai blokeliai, cementas,  sausieji mišiniai – pagrindas, be kurio neapsienama statant ar vykdant rekonstrukcijos darbus. Tačiau ne mažesnė reikšmę šiuolaikinėse statybose turi ir kitos medžiagos, reikalingos kaip pagalbinės, alternatyvios.

„Tesa“ prekinis ženklas yra žinomas nuo 1936 metų, o Lietuvos įmonėms juostos, pažymėtos šiuo ženklu, tiekiamos nuo 1995 metų. Tesa A/S (Danija) yra 100% dukterinė Tesa SE (Vokietija) įmonė, kuri savo ruožtu yra 100% Beiersdorf AG (Vokietija) dukterinė įmonė. Tesa SE yra viena didžiausių lipniųjų juostų gamintojų, produkciją tiekiančių į pramonės ir prekybos įmones.

Juosta Floor Laying Tape kiliminių dangų priklijavimui

Juosta Floor Laying Tape kiliminių dangų priklijavimui

Šiuo metu lipniosios juostos plačiai naudojamos elektronikos, buities technikos, maisto, lengvosios, baldų pramonės ir kt. įmonėse. Tesa lipniųjų juostų asortimentą sudaro tokios prekių grupės: dvipusės lipniosios juostos, apsauginės dažymo juostelės ir plėvelės, elektros izoliacinės juostos, lipniosios juostos audinio pagrindu, pakavimo juostos, langų sandarinimo juostos, lipnieji kabliukai, tinkleliai nuo vabzdžių ir žiedadulkių, kanceliarinės juostelės, klijai ir daugelis kitų.

Gamintojo tinklapis:   www.tesa.com/industry/building_supply

Comments are closed.