PAROC šiltinimo sistemos, plokštės, izoliacija

PAROC izoliacija, apšiltinimo medžiagos

PAROC akmens vatos izoliacija

UAB „Dauniškio prekyba“ gali pasiūlyti savo pirkėjams vieno iš geriausiai užsirekomendavusio prekių ženklo PAROC gaminius Jūsų namų apšiltinimui.

Gamintojo produktai, tokie kaip statybinės izoliacijos medžiagos, techninės ir jūrinės izoliacijos gaminiai, kompozicinės plokštės ir akustiniai gaminiai į rinką patenka su  prekės ženklu PAROC ir lengvai atpažįstamose raudonai-baltai dryžuotose pakuotėse.

Mes vystome ir išbandome naujas statybų koncepcijas, tokias kaip energiškai efektyvi renovacija arba energiškai efektyvių, pasyvių namų statybos technologijos, kurios padeda sumažinti ne tik pastatų energijos suvartojimą ar CO2 emisiją, bet ir pačiu padidina gyvenimo kokybę naujo tipo pastatuose.

PAROC eXtra plokštė apšiltinimui

PAROC eXtra universali plokštė

„Paroc“ gaminių asortimentą sudaro statybinė izoliacija, techninė izoliacija, jūrinė izoliacija, kompozicinės („sandwich“) plokštės ir akustiniai gaminiai.

Statybinės izoliacijos padalinys siūlo platų pastatų šiltinimo ir izoliavimo gaminių asortimentą, statybos sprendimus
įvairių tipų pastatams ir įvairioms klientų grupėms. Statybinė izoliacija dažniausiai naudojama išorinių sienų, stogų,
grindų, rūsių, tarpinių aukštų ir pertvarų šiltinimui, priešgaisrinei ir garso izoliacijai. Akustiniai produktai susideda iš garsą sugeriančių lubų ir sienų apmušalų, taip pat pramonei skirtų triukšmo kontrolės produktų.

PAROC® kompozicinių („sandwich“) plokščių padalinys gamina lengvas, plieno lakštų paviršiais padengtas ir akmens vatos pluoštu užpildytas plokštes. PAROC® kompozicinės plokštės yra naudojamos išorinėms ir vidinėms pastato sienoms bei perdengimams viešosios bei komercinės paskirties ir pramonės pastatams.

Turime pripažinti: „Paroc“ yra energiškai efektyvių izoliacinių sprendimų lyderė Baltijos regione.

Gamintojo tinklapis:   www.paroc.lt/gaminiai-ir-sprendimai/sprendimai

Comments are closed.