KNAUF INSULATION minaralinė vata

Knauf Insulation mineralinė vata rulonais, plokštėmis

KNAUF INSULATION mineralinė vata

Gerai save užsiekomendavusių statybinių medžiagų tarpe būtina paminėti KNAUF INSULATION minaralinės vatos gaminius. Visų pirma tai – mineralinė vata rulonuose.

Knauf insulation rulonai

Knauf insulation mineralinė vata rulonais

Rulonai yra efektyviausias mineralines stiklo vatos transportavimo ir sandėliavimo būdas, be to, juos lengva montuoti, kadangi visada galima atpjauti reikiamą vatos ilgį.

Į panašaus dydžiomineralines akmens vatos pakuotę stiklo vatos gali tilpti iki 3 kartų daugiau, taip sumažėja izoliacinės medžiagos transportavimo kaina. Kaip tai įmanoma? Dėl ypatingų stiklo vatos rulonų savybių rulonus galima pakuoti labiau suspaustus, išvyniojus ruloną išliks montavimui reikalingas gaminio storis.

Palyginimui – mineralines akmens vatos rulonų plaušas yra lengvai pažeidžiamas, dėl to pakuotėse akmens vatos rulonų negalima taip presuoti kaip mineralines stiklo vatos. Mineraline stiklo vata pardavėjams ir montuotojams yra naudinga tuo, kad rulone telpa daugiau izoliacinės medžiagos, dėl to sumažėja medžiagų perkrovimo, transporto ir sandėliavimo kaštai.

Į rulonus pakuojami tokie „Knauf Insulation“ gaminiai:

  • Classic 032“, „Classic 035“, „Classic 037“, „Classic 039“, „Classic 040“, „Classic 042“, „Classic 044“, „Ecoroll“
  • „Unifit 035“ ir „Unifit 039“
  • TI 140 decibel

 

KNAUF INSULATION mineralinė vata plokštėse

Mineralinė vata plokštėse

KNAUF Insulation mineralinė vata plokštėse

Nors plokštes transportuoti ir sandėliuoti nėra taip efektyvu kaip rulonus, tačiau jos yra šiek tiek standesnės, todėl, susidarant didesnei trinčiai, montavimas kai kuriose vietose tampa lengvesnis.

Dėl ypatingų mineralines stiklo vatos savybių plokštes pakuotėse galima suspausti labiau (lyginant su mineralines akmens vatos plokštėmis), išpakavus jas, išliks montavimui reikalingas plokštės storis. Akmens vatos plaušas lengvai lūžta, todėl tokio gaminio negalima smarkiau spausti.

Į tokią pat mineralines akmens vatos pakuotę mineralines stiklo vatos gali tilpti iki 3 kartų daugiau, todėl ženkliai sumažėja izoliacinės medžiagos transportavimo kaina.

„Knaufinsulation“ siūlo tokias izoliacines plokštes:

  • TP115; ecoboard (TP112)
  • TP440; TP120A
  • TP116; NATURBOARD 035; NATURBOARD 033; TP138; TP425B; TP435B

Comments are closed.