FINNFOAM universali šilumos izoliacija

Finnfoam šilumos izoliacija.  Dauniškio prekyba, UAB - statybinės medžiagos Utenoje, Švenčionėliuose

FINNFOAM šilumos izoliacija

„Dauniškio prekyba“ parduotuvėse prekiaujame Finnfoam – geriausios suomiškos šilumos izoliacijos plokštėmis!
Finnfoam yra plačiai panaudojama ir patikima šilumos izoliacija, kuri išlaiko savo šilumos izoliacines savybes netgi esant sunkioms sąlygoms. Ypatinga savybė yra uždara porų struktūra, kuri garantuoja puikias ir patikimas šilumos izoliacijos savybes.

Finnfoam pristato naują paprastos, greitos ir kokybiškos statybos modelį. Konstrukcijoje nereikia atskiro garų ar apsaugos nuo vėjo izoliacijos barjero. Taip pat kelios statybos fazės gali būti pakeistos vienu įrengimu.

Senuose namuose Finnfoam plokštės tvirtinamos tarp gegnių su montažinėmis putomis.

Finnfoam palėpės ir stogo izoliacija

Finnfoam produktus galima plačiai panaudoti apšiltinant namus: nuo grindų, stogo ir sienų iki papildomos šilumos izoliacijos įrengimo. Finnfoam plačiai naudojamas nuo geležinkelių tiesimo, iki visuomeninių pastatų, prekybos centrų ir pramoninių pastatų statybos. Taip pat Finnfoam turi kelis puikius sprendimus pastatų renovacijai, administracinių patalpų, gyvenamųjų ir individualių namų statybai.

Finnfoam gamina naują izoliavimo plokštę, naudojamą šiltinant pastoges ir mansardas. Plokštės storis yra 210 mm. Naujoji Finnfoam plokštė daugiausiai naudojama naujoje statyboje, nes plokštės „pati užsisandarinanti“ konstrukcija galima tiktai kai tarpų tarp gegnių nuokrypiai yra ±10 mm. Plokščių matmenys yra 600 mm ir 900 mm. Su Finnfoam vienu montavimu įrengiama šilumos, vėjo ir garų izoliacija.

Naudojant sandarias ir gerai izoliuojančias Finnfoam plokštes, palėpė apšiltinama ne tik lengvai, bet ir išsaugant vietos. Dėl visiškai sandarios Finnfoam porų struktūros, konstrukcijoje nereikalinga atskira vėjo ir garų izoliacija, be to tvirtai Finnfoam izoliacijai nereikalingi mediniai skersiniai. Vietoj to, izoliacija gali būti įrengta tolygiai per visą po gegnėmis esantį plotą, taip pašalinant šalčio tiltus.
Finnfoam ekstruzinis polistirolas (XPS) – universali šilumos izoliacija

Comments are closed.