SCHIEDEL kaminų sistemos

Schiedel Kaminų sistemos

Schiedel kaminų sistemos

Norintiems, kad namuose nebūtų šalta, neužtenka vien tik apšiltinyi sienas, susidėti naujus langus, duris, prižiūrėti, kad stogas nebūtų kiauras. gana svarbią reikšmę viso būsto šilumokaitai turi kaminas. Gera, šiuolaikiškus reikalavimus atitinkanti kamino sistema – didelis privalumas. Tai jums gali įrodyti tikri profesionalai. Būtent dėl šios priežasties mes esame pasirinkę prekiauti „Schiedel“ gaminiais.

RONDO PLUS kaminas

RONDO PLUS kaminas

Didžiausio Europoje kaminų sistemų gamintojo istorija prasidėjo 1946-aisiais metais. Įmonė „Schiedel“ yra didžiausia ir moderniausia kaminų sistemų gamintoja Europoje. Būdama kaminų sistemų rinkos lyderė, įmonė Jums gali pasiūlyti pilną produktų paletę, kuri leidžia išspręsti įvairias kamino technines problemas. Įmonė Jums garantuoja aukščiausio lygio funkcionalumą ir saugumą pašalinant išmetamąsias dujas. Tai patvirtina suteikiama 30-ies metų garantija įmonės produkcijai.

„Schiedel“ nuo pat pradžių realizavo savo tikslus, kurių pagrindinis šūkis – „Kaminas yra kiekvieno namo širdis“. Kamino kokybę sudaro ne atskiri elementai ar detalės, o techninis komponentų bendrumas, išpildantis visos sistemos reikalavimus. Tokia sistema turi būti universali, saugi ir lengvai montuojama.

Šūkis – „Schiedel – puiki trauka“ lydi įmonę nuo seno ir atspindi įmonės tikslus.

Produktai:

Gamintojo tinklapis:   www.schiedel.lt/produkcija

Comments are closed.