KNAUF statybinės, remonto, apdailos medžiagos

Knauf medžiagos statybai Dauniškio prekyba, statybinės medžiagos

Knauf medžiagos statybai

KNAUF prekinio ženklo statybines medžiagas galite įsigyti visose UAB „Dauniškio prekyba“ parduotuvėse.  „Knauf“ statybinės medžiagos bei sistemos patenkins ir profesionalių statybininkų, ir žmonių, kurie patys remontuoja savo namus, poreikius. Siūlome KNAUF statybines sistemas, skirtas naujam būstui įrengti ir seniems pastatams atnaujinti, taip pat sprendimus, padedančius išspręsti buities problemas.

Knauf Brown GKP skirta sausoms grindims įrengti.

Knauf Brown GKP

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

KNAUF gamina statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlo sprendimus ir teikia kokybės garantijas. Gamintojas siekia įgyti savo klientų ilgalaikį pasitikėjimą, todėl gamina kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Gamintojo tinklapis:   www.knauf.lt/www/lt/ploktsirjmontavimas/plok_t_s/plok_t_s_1.html

Comments are closed.