CERESIT dekoratyviniai tinkai

Ceresit sausi statybiniai mišiniai ir dekoratyviniai tinkai

Ceresit dekoratyviniai tinkai

Namo fasadas yra bene pagrindinė namo dalis, pagal kurią dažnai vertinamas ir pats namo šeimininkas. Fasadas privalo apsaugoti pastatus nuo atmosferos poveikio,  suteikti namui šiuolaikišką estetinį vaizdą. Estetiškai atrodo, geromis eksploatacinėmis savybėmis pasižymi dekoratyviniais tinkais tinkuoti fasadai.
Renkantis dekoratyvinį tinką, reikėtų apgalvoti keletą dalykų. Visų pirma – ar namas yra šiltinamas, ar ant fasado tik uždedamas dekoratyvinis tinkas. Dekoruojant apšiltintą fasadą, reikėtų rinktis elastingesnį tinką, nes pagrindas yra sąlyginai netvirtas ir ant jo tinkas bus veikiamas didesnių jėgų. Svarbu ir tinko ilgaamžiškumas. Pastato savininkams svarbu – ilgiausiai išliekančios nepakitusios spalvos, nepapilkėjusio, neapkerpėjusio savo namo fasado. Kuo tiksliau įvertinsite eksploatacines pastato sąlygas, tuo sėkmingiau bus galima parinkti tinkamiausią dekoratyvinį tinką pagal jo savybes. Jei dėl žmogaus veiklos aplinkoje atsiranda teršalų, rekomenduotume silikatinį tinką. Jei dekoruojamas šiltinamas namas yra pajūrio zonoje, kur pasitaiko didelė šalčių ciklų kaita ir didelė drėgmė, labiausiai rekomenduotinas būtų silikoninis tinkas. Jei apdailinate komercinės paskirties pastatą, kuris turi turėti labai ryškų spalvinį sprendimą ir numatote atnaujinimą po penkių metų, siūlytumėme akrilinį tinką.

„Dauniškio prekyba“ parduotuvėse galima isirinkti dekoratyvinį tinką praktiškai pagal bet kokį poreikį, vadovaujantis savo supratimu apie estetiką, bei atsižvelgiant į namo paskirtį, eksploatacijos salygas. Vienas iš tokių gamintojų, kurie gali pasiūlyti plačią spalvų, faktūros paletę – „Ceresit“.

CT75

Silikoninis tinkas „raižyta” faktūra; 2,0 mm grūdeliai

CT35

Ceresit CT35

Savybės

  •     balta spalva ir versija skirta dažyti
  •     hidrofobinis
  •     pralaidus garams
  •     atsparus atmosferos poveikiui
  •     pakuotė: 25 kg
  •     galiojimo laikas: 12 mėn

CT175

CT175

Silikato-silikoninis tinkas „raižyta“ faktūra; 2,0 mm grūdeliai

Tinkas Ceresit CT 175 turi ir pasižymi tais pačiais privalumais kaip silikatinis ir silikoninis tinkas. Lyginant su mineraliniu tinku, jis yra laidus garams, mažai imlus bei atsparus nešvarumams. CT 175 skirtas plonu sluoksniu tradicinio tinko, betono, gipso bei medžio drožlių ir gipso kartono plokščių ir pan. pagrindams padengti. Rekomenduojame naudoti tinką CT 175 kaip baigiamąjį fasado apdailos sluoksnį, taip pat besiūlėse sistemose Ceresit Ceretherm išorinėms pastatų sienoms šiltinti, naudojant polistireninio putplasčio plokštes ir mineralinę vatą. Intensyvių, tamsių spalvų tinką patariama naudoti nedideliems paviršiams, pvz., architektūrinėms detalėms. Tinkas apsaugotas nuo biologinio poveikio, pvz., grybelių, pelėsių, žalumos arba dumblių.

Savybės

gaminamas daugiau nei 200 spalvų, tonuojamas
paruoštas naudoti
pralaidus garams – tinka ir mineralinei vatai
hidrofobinis
atsparus atmosferos poveikiui bei biokorozijai
atsparus ultravioletinių spindulių poveikiui
pakuotė: 25 kg
galiojimo laikas: 12 mėn

CT137

CT137

Mineralinis tinkas „akmenukų“ faktūra; 1,5 mm, 2,0 ir 2,5 mm grūdeliai

Ceresit CT 137 tinkas naudojamas plonasluoksniu tinku padengiant betono pagrindus, tradicinio tinko paviršių, gipso pagrindus, medžio drožlių bei gipso-kartono plokštes ir pan. Rekomenduojame naudoti tinką CT 137 kaip baigiamąjį fasado apdailos sluoksnį (balta spalva, papildomai impregnuota CT 13), taip pat šiltinant išorines pastatų sienas „lengvai šlapiu“ metodu šiltinimo sistemose Ceresit Ceretherm, naudojant putplasčio plokštes arba fasado plokštes iš mineralinės vatos. Tinką CT 137 taip pat rekomenduojama naudoti šiltinant perdangas (iš lubų pusės) sistemoje Ceresit Ceretherm Wool Garage, su mineralinės vatos plokštėmis. Tinkas CT 35 naudojamas tose vietose, kur pagrindą vėliau pageidaujama dažyti pvz., silikatiniais dažais CT 54, silikoniniais dažais CT 48, nanosilikoniniais dažais CT 49 ar akriliniais dažais CT 42 / CT 44 (naudojama apšiltinimo sistema Ceresit Ceretherm).

Savybės

balta spalva ir versija skirta dažyti
hidrofobinis
pralaidus garams
atsparus atmosferos poveikiui
pakuotė: 25 kg
galiojimo laikas: 12 mėn

Dekoratyvinis tinkas „akmenukų“ faktūra. Tinka dengti pagrindus iš tinko, betono, gipso, drožlių ir gipso-kartono plokščių pastatų viduje ir išorėje. Išeiga: mažd. 3.4-3.7 kg/ m².

Comments are closed.