CAPAROL dekoratyvinis tinkas, dažai, gruntai, lakai

Caparol dažai, gruntai, lakai

CAPAROL dažai, tinkas, gruntai, lakai

UAB „Dauniškio prekyba“ prekiauja įmonės „Caparol Lietuva“ tiekiamomis medžiagomis statyboms ir remontui, kurios yra jau yra užsirekomendavusios nepriekaištinga savo kokybe tarp profesionalų. Mūsų bendromis su tiekėjais pastangomis  pagrindinis uždavinys – aprūpinti Rytų Lietuvos rinką „Caparol“ gaminiais, teikti profesionalias konsultacijas.

Mineralinis sausasis skiedinys, Capatect-Mineralputz R ir K

Capatect-Mineralputz R ir K – mineralinis sausasis skiedinys

Caparol – 5 žvaigždučių profesionali kokybė Jūsų fasadams!

Ilgai išlieka švarūs
Labai gerai apsaugo nuo oro veiksnių
Pasižymi ilgaamžiškumu
Gera dengiamoji geba
Ryškios spalvos ir spalvos atsparumas šviesai

CAPAROL prekinio ženklo gamintojas – įmonių grupė „DAW“ vysto, gamina ir realizuoja aukščiausios klasės vidaus ir fasadinius dažus, gruntus, dekoratyvias sienų, grindų dangas, taip pat medžiagas betono remontui ir apsaugai, bei sertifikuotų fasadų šiltinimo sistemų medžiagas.

„DAW“ – nuo pat įsikūrimo pradžios – rinkai kaskart pateikia vis naujų kokybiškų dažų: inovatyvių, aplinką tausojančių ir nekenksmingų sveikatai. Kartu įmonė vykdo nuoseklią ir patikimą verslo politiką, kuri visada būna nukreipta į klientus.

Mūsų didžiausias troškimas – neapvilti savo klientų pasitikėjimo ir jį išsaugoti. Todėl ir toliau visas savo žinias ir sugebėjimus skirsime tolimesniam produktų ir paslaugų vystymui, kad mūsų klientai galėtų dar geriau apsaugoti ir tinkamai apipavidalinti savo gyvenamąsias patalpas.

Produktai:

Gamintojo tinklapis:   http://www.caparol.lt/desktopdefault.aspx?tabID=3567&alias=lt&lang=lt&ug1=25349&ug2=25362&ug3=34819

Comments are closed.